Jolana Š.

Zhubla 11 kg

„Začala jsem na konci listopadu, protože mne inspiroval pan Hujňák a doporučil mi It's my life!. Jeho proměna byla neuvěřitelná, zhubl víc než 30 kg, vypadal úžasně a popsal mi, jak bezva se cítí a že běhá do kopce lehce jako nikdy.

Přišla jsem na první měření a byla jsem zhrozena svým stavem a odhodlaná držet dietu. Jsem člověk, který jí, když má stres, takže kila šla vzhledem k velkému stresu z roku 2016 docela rychle nahoru a já je nešťastná maskovala oblečením. Prakticky jsem se už nevešla do žádného oblečení, co jsem nosila dřív. Moje povolání vyžaduje kostýmky a šatky. Měla jsem jich plnou skříň a nemohla je nosit.

Při měření mě zaujala i zdravotní rizika skrytých vnitřních tuků. Nakoupila jsem si a s krabicemi mířila domů odhodlaná zbavit se tuku.

Narozdíl od jiných diet jsem kupovidu ani na začátku a ani během diety nepociťovala hlad anebo nepřekonatelnou chuť. Mám 3 děti a každý den vařím teplá jídla a i to jsem ustála v klidu a v pohodě. Byly přede mnou Vánoce a Silvestr. V té době už jsem byla ve fázi, kdy jsem mohla jíst zeleninu a maso, takže i toto období jsem v klidu zvládla. Zhubla jsem 11 kg a nejvíce jsem ubrala na vnitřním tuku, z toho mám obrovskou radost a cítím se výborně.

Po Novém roce jsem přidala navíc dvakrát týdně cvičení a jezdím na pravidelné měření. Nyní mám svoji velikost 40, sice mám ještě v plánu zhubnout cca 5 kg, ale není to nezbytné. Takže jsem v klidu a v pohodě. Dieta mě naučila víc si všímat, co jím a kdy během dne to jím. Také jsem si zvykla konzumovat 5 porcí jídel denně. Oblíbila jsme si na snídani jablečnou kaši a tu si budu kupovat, i když už nebudu držet dietu. Každému, kdo se snaží zabojovat s tuky a komu záleží na jeho zdraví, bych tuto dietu doporučila. Já jsem byla se vším spokojená. Bonusem byla milá obsluha a příjemné prostředí. A abych nezapomněla - proměna, kde mě vizážistka nalíčí, učeše a nafotí... moc se těším!

Dieta je jednoduchá, založená na logickém procesu ketózy, hned jsou vidět výsledky a člověk se netrápí hladem ani chutěmi.“