Michal

Zhubl 15 kg

Hubnout s dietou It´s my life! jsem začal především ze zdravotních důvodů. Vždycky jsem býval hubený, po třicítce jsem však nabral 20 kg a problémy na sebe nenechaly dlouho čekat: pálení žáhy, vysoký tlak, při delší chůzi mě bolely nohy, zadýchával jsem se, potil více než dříve, a mimochodem tkaničky u bot se mi zavazovaly dost těžko, protože při ohnutí břicho lezlo do krku. Rozhodl jsem se tedy, že s tím musím něco udělat a pomohla mi právě dieta It´s my life!

Už po prvním týdnu jsem se cítil skvěle, měl jsem spoustu energie. Za první týden jsem zhubnul 2,5 kg čistého tuku a to mě velmi motivovalo. Dodržoval jsem dietní plán a musím říct, že mě to bavilo. Ve fázích, kdy se k pytlíkům přidávala jídla, jsem si více všímal, co, jak a kdy jím, vymýšlel jsem si různé recepty, abych si jídla zpestřil.

Začínal jsem na váze 94 kg, nyní mám 77,8 kg. Co je ale nejdůležitější – hodnotu vnitřního tuku (toho nebezpečného ) jsem snížil téměř o polovinu! Žádné pálení žáhy, bolení nohou z pochodů po obchodních domech se ženou, zadýchávání se už nekoná a tlak už je také v pořádku. Cítím se prostě báječně.

Pokud chcete změnit svůj životní styl, dieta It´s my life! je právě pro Vás.

Pojďte do toho taky, nebudete litovat. Pokud jsem to zvládl já, a to jsem byl hodně rozmlsaný – několik večeří, sladké, slané atd., tak to zvládnete také. Chce si jen vše srovnat v hlavě.

Při rozhodování a v průběhu diety mi pomohlo a podpořilo více příjemných a ochotných lidí jak z It´s my life!, tak zmého blízkého okolí, kterým patří velké díky, ale zvláštní poděkování patří Anetce Kuchynkové, která se o mě starala jako o vlastního. Ještě jednou moc díky.

Fandím a držím palce všem, kteří se rozhodnou se svojí váhou něco udělat.