Proměny s
It's my life!

S námi to jde - přesvědčte se na vlastní oči.

Ze života slavných

Na cestu ke zdravějšímu životnímu stylu a štíhlejší postavě se s námi vydaly i celebrity a odborníci ve zdravotnictví.

MUDr. Pavel Horyna

Jsem lékař, pracuji jako plastický chirurg a prakticky se zabývám pouze estetickou chirurgií. Téměř patnáct let pomáhám lidem vypadat a cítit se lépe. Práce plastického chirurga je mi nejen zaměstnáním, ale i koníčkem. Jsem člověk, který je rád v kolektivu a rád poznává nové lidi. Navíc mám rád, když se na mě pacienti obrací s určitou a reálnou výzvou.

I já žiji v celku hektickým životním stylem, dlouhé hodiny na sále bez pravidelného jídla a pití. Cestování autem za prací na klinikách v různých městech, školeních, přednáškami není jednoduchý.
V rámci předsevzetí jsem si uspořádal výzvu sám se sebou. Chtěl jsem vylepšit trošku i sám sebe jemným úbytkem na váze a zlepšením životního stylu. Přece jen ve 44 letech se postava hůře udržuje.
Prakticky ihned mě oslovil program It´s my life! se svou filozofií. Rozhodl jsem se navštívit pražskou pobočku It´s my life!. Program byl čitelný, jednoduchý a navíc vedený pod odborným dohledem. Hned na začátku mi má výživová poradkyně na rovinu řekla, že to nejdůležitější je vůle a proces redukce váhy nemusí být jednoduchý. V procesu ketózy (samotné hubnutí z tuku) jsem měl energii více než kdy jindy, a to mě motivovalo v dietě pokračovat, dokázal jsem zhubnout na váhu se kterou jsem byl spokojený, 9 kg tuku za 10 týdnů. Další výhra je, že jsem díky It´s my life dokázal zlepšit svůj běžný denní režim. Zdravý životní styl mi nyní není cizí a jsem s tím spokojený. Velké díky za to jak se nyní cítím patří mým nejbližším i mé poradkyni.

Program It's my life! opravdu funguje a doporučuji jej dále i svým klientům. Opakovaně se s některými loučím s tím, že až zhubnou ať přijdou a pustíme se do zákroku.  Ale začne typicky kolotoč otázek. Jak mam zhubnout? Diety a cvičeni jsou bez efektu, nemam vůli....pane doktore jak? A já už odpověď znám.
 

MUDr. Pavel Horyna

Atestovaný plastický chirurg kliniky plastické chirurgie MEDICOM Clinic v Praze a Ústí n. L., kde působí zároveň i jako vedoucí lékař. Je držitelem licence České lékařské komory pro obor chirurgie a plastické chirurgie i členem několika odborných společností. Přednáší na celostátních a mezinárodních kongresech věnovaných plastické a estetické chirurgii, publikuje v odborných časopisech. Pravidelně se zúčastní odborných školení nejen v České republice, ale i ve světě.
 

Studia, vzdělání, praxe

·      1999 – promoce na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze

·      1999–2002 Chirurgická klinika Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, všeobecná a cévní chirurgie

·      2005–2009 Oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové a současně plastický chirurg v Ústavu estetické chirurgie Emauzy Praha

·      2009– atestace z oboru plastická chirurgie.  Na Klinice plastické chirurgie FNKV pusobí jako plastický chirurg a je součastí replantačního týmu, věnuji se mikrochirurgii

·      2014– plastický chirurg na Klinice plastické chirurgie MEDICOM Clinic

Atestace a udělené licence

·      2002 – atestace v oboru chirurgie

·      2009 – atestace v oboru plastické chirurgie

·      držitel licence České lékařské komory pro obor chirurgie a plastické chirurgie

Členství v odborných společnostech

·      Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, Společnost estetické chirurgie ČLS JEP, Česká společnost plastické chirurgie, Česká společnost terapie ruky

 


Ketonová dieta (názor lékaře)
Ketonové diety nebo-li ketodiety jsou hodně diskutovaným tématem dnešní doby. Najdeme jak zastánce, tak i odpůrce tohoto směru výživy. Musíme však brát zřetel i na kvalitu a složení surovin a výrobků jako takových daného dodavatele.
                 Můj názor na ketodietu It´s my life!, díky kterém jsem zhubl 9 kg a stále si svoji váhu udržuji je více než pozitivní. Začal jsem vyhledávat odborné studie a byl jsem docela překvapen, že většina z nich tento směr výživy podporovala, ba naopak bylo dokázáno, že lidem pomáhá nejenom se zbavit nadbytečných kil, ale je dobrou prevenci pro vznik řady onemocnění (zvýšený krevní tlak, zvýšený cholesterol, diabetes 2. typu, kardiovaskulárních onemocnění, Alzheimerova choroba, rakovina aj.).
                 Co jsou vlastně ketodiety? Principem těchto diet je zvýšená konzumace kvalitních bílkovin ve stravě za současného snížení přijmu sacharidů a jednoduchých cukru, kdy se organismus dostane do takzvané ketózy a začne rychleji spalovat tuky, aniž by přicházel o svalovou hmotnost. Výhodou těchto diet je rychlý úbytek hmotnosti bez hladovění (vyloučené ketolátky nabuzující pocit sytosti). Mezi další pozitiva těchto diet patří i to, že pro správný průběh diety musíte dodržovat i několik základních pravidel, které byste měli zachovat po celý život: pravidelnost jídel, pitný režim, pohyb, dostatek odpočinku i spánku. Musím zdůraznit, že bez odborného dohledu výživového specialisty by nikdo neměl s ketodietami začínat. Je důležitý mít správně nastavené množství bílkovin i jiných základních živin jako jsou tuky i sacharidy, včetně minerálních látek i stopových prvků ve stravě, jinak můžou nastat nežádoucí účinky. Mezi nejčastější patří bolesti hlavy, únava, zácpa, vysoká hladina cholesterolu v krvi, zápach z úst nebo problémy s ledvinami. Také bych rád zdůraznil, že tyto diety nejsou vhodné pro každého. Obzvlášť se nedoporučuji těhotným a kojícím ženám, při chorobách ledvin, jater, srdce, dně, osobám trpící bulimii nebo anorexii.

Celkově po vlastní zkušenosti musím konstatovat, že tyto diety jsou vhodné pro každého, kdo chce změnit svůj životní styl k lepšímu.

Miloš Pokorný - zpěvák

„Překonal jsem sám sebe“, tvrdí o hubnutí s It's my life! Miloš Pokorný

Miloš Pokorný se do hubnutí s It's my life! pustil společně s Geňou a Patrikem Hezuckým. Akci Hubneme společně trojice nedávno úspěšně zakončila s ohromujícími výsledky. Dohromady pánové zhubli neuvěřitelných 30 kg!
Sám Miloš se během hubnutí prý překonal. Vůbec totiž nečekal, že se mu podaří zhubnout okolo 13 kg. „Vzhledem k mému věku jsem to opravdu nečekal, mým cílem bylo zhubnout 10 kg, takže jsem s výsledkem velmi spokojený,“ svěřil se nám Miloš a dokonce přiznal, že by do hubnutí šel klidně znovu.
„Je to něco, co se dá klidně zopakovat, pokud například po Vánocích přiberete pár kilo. To u nás chlapů rozhodně není nic neobvyklého, takže tohle je skvělý způsob, jak se dostat zpátky do formy.“
A dostávání se do formy šlo Milošovi opravdu dobře, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It's my life!, kam všichni tři účastníci pravidelně sdíleli videa, jak cvičí. Sám Miloš si dokonce domů pořídil rotoped.
Každá změna životního stylu je však trochu složitá a ani Milošova kila nešla dolů jen tak. „Nejtěžší pro mě bylo dodržovat tříhodinnové intervaly mezi jídly. Člověk přeci jenom pořád někde běhá. Musel jsem si dokonce nastavovat budík,“ přiznal.
A jak se vypořádal s chutěmi na něco dobrého? „Samozřejmě je někdy těžké potlačit svoje chutě. I já jsem milovníkem dobrého jídla a vína, ale určitě se to dá zvládnout, pokud aspoň trochu chcete.

 

Richard Genzer - herec

Richard Genzer je od přírody veselá kopa, a tak ani při jednotlivých měřeních během výzvy Hubneme společně nebyla o zábavu nouze. Společně s Patrikem Hezuckým a Milošem Pokorným se pustil do hubnutí přebytečných kilogramů a nad svými kolegy dokonce o malý kousek zvítězil.
„Celkem jsem shodil asi 14 kg. Je to asi takový pocit, jako bych se zbavil slušně přenošeného dítěte, které jsem nosil. Ženy asi vědí, o čem mluvím a pánové by si měli vyzoušet zhubnout, aby věděli, jaký je to pocit,“ svěřil se nám Geňa se svými pocity z hubnutí.

Ani on během celého procesu nezahálel, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It´s my life! A dokonce se mu prý po hubnutí stýská.
„Šel bych do toho znovu. Je to takový ten pocit, jako když se jako dítě vracíte z tábora a stýská se vám po kamarádech, které zase uvidíte až za rok. Proto zase přiberu, abych se s pytlíky It´s my life! znovu viděl,“ zažertoval Geňa.
Nic takového ale nebude potřeba. Aby se s „pytlíky It´s my life mohl vidět znovu“, stačí, když bude hubnout dál nebo si váhu bude udržovat a v budoucnu se k hubnutí s It's my life! opět vrátí, stejně jako to udělal Patrik.
A co pro Geňu bylo ze všeho nejtěžší? To by vás ani ve snu nenapadlo! „Nejtěžší bylo na veřejnosti vyndat ten pytlík! Je totiž růžový! Představte si to, jsem bývalý tanečník a mám v ruce růžový pytlík! Prosím vás, změňte barvu pytlíků pro muže, bojuji za jinak barevné pytlíky!“

 

Patrik Hezucký - moderátor

„Hubnout jsem v životě párkrát zkoušel. Vyzkoušel jsem hodně diet a s It’s my life! se to podařilo. Baví mě, když je v tom nějakej hec. Můj cíl byl tehdy 105kg a povedlo se.

Byl jsem překvapenej, jak rychle jsem zhubnul. Ani nevím, jak je to možný. To tělo si dělá co chce. Dodržoval jsem režim a váha šla prostě dramaticky dolů.”

Patrik se po programu vrátil ke svému původnímu životnímu stylu, kdy jedl a pil jako v době, než začal hubnout s It’s my life! Zapracoval ale na pravidelném pohybu. Je jasným důkazem toho, že se jojo efekt nedostaví, pokud aspoň trochu změníte svoji životosprávu.

„Lidi, tohle je váš život, neotálejte se změnou, kterou stejně plánujete už celou věčnost!”

Aneta Kotíková - plus size modelka

,,Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Nejen, že mě dieta naučila správnému a pravidelnému stravování, sedla mi díky časové nenáročnosti. Když opravdu někdo chce a nehledá výmluvy, tak to s It's my life! jde!

Hubnout jsem se rozhodla hlavně kvůli svému zdraví. Navíc jsem chtěla pár kilo dolů a cítila jsem, že proteinová dieta mi sedne.
Dieta s It's my life!, která mi pomohla nastartovat metabolismus a dobré spalovaní, byla takový nový start. Můj životní styl je teď jasný - nadále se zdravě a pravidelně stravovat a věnovat se více sportu, který tak miluju.

Všem, kteří se pustili do diety od It's my life! držím pěsti!

Proměny našich klientů

Nechte se inspirovat dramatickými proměnami ze všech koutů České republiky:

pan Michal

17 týdnů / - 25kg

Gratulujeme k proměně panu Michalovi, který u nás s redukčním programem It's my life! zhubnul 25,6 kg.

pan Pavel

12 týdnů / - 26kg

Panu Pavlovi se s It's my life! podařilo zhubnout 26 kg. To, co se Pavlovi zdálo před absolvováním našeho redukčního programu nemožné, se stalo realitou a může opět zvesela aktivně sportovat.

Přečtěte si Pavlův komentář:

“Ještě před 6 měsíci jsem ani neuvažoval o tom, že se vrátím aktivně ke sportu, kterému jsem se dříve věnoval. Můj dobrý přítel podstoupil dietu It's my life! a podařilo se mu shodit 35 kg a váhu na kterou se dostal, si udržel dodnes. A toto mě přesvědčilo se do toho pustit taky. Dnes opět aktivně sportuji a mohu se věnovat výzvám, které pro mne dříve byly sci-fi.„

pan Václav

27 týdnů / - 31kg

Zhubnout 30+ kilo za půl roku? Ano! I to je s naším redukčním programem možné. Pan Václav s námi zhubl 31,4 kg za 27 týdnů. Gratulujeme k proměně a jsme moc rádi, že jsme mohli odborně radit a asistovat. Ať se daří!

paní Anežka

19 týdnů / - 19kg

Naše klientka paní Anežka s námi zhubla krásných 19 kg za 19 týdnů. Blahopřejeme! A nebyli bychom to my, kdyby se tu neobjevil i komentář paní Anežky hned po absolvování našeho redukčního programu. Protože na pocitech našich klientů nám nejvíce záleží.„Po dvou operacích jsem postupně nabrala 20 kg, a začaly ještě větší problémy s koleny než předtím. Chození bylo pro mne velmi bolestivé a už ani na kole to nešlo. Program pro redukci váhy It's my life! mi vrátil nejen zdraví, ale i radost ze života bez omezení.“

paní Michaela

22 týdnů / - 19kg

Proměna naší klientky pani Michaely. Zhubla s námi 19 kg za 22 týdnů. Gratulujeme!

pan Ladislav

7 týdnů / - 15kg

Pan Ladislav s námi zhubnul krásných 15,5 kg za 7 týdnů a splnil tak svůj plán na ideální váhu. Paráda! Dokonce nám k tomu napsal i své pocity, nechte se inspirovat. (Ponechali jsme Ladislavův komentář v nezměněné podobě.)
„Urcite to znate, temer 4 mesice hubnuti svepomoci, kazdy den rano na vaze, diky app v mobilu pravidelny pitny rezim pres 3 l denne i proteinove napoje a vysledek v nedohlednu. Pak prisel darek k svatku od milovane ke zmereni a konzultaci v itsmylife. Start byla hmotnost (temer 95 kg), svalstvi a tuk, vse nad limitem, VFA pres 109 cm2 a doporucene zhubnuti pres 14 kg tuku. Prvotni cil byl dostat se pod 80 kg vahy. Za 8 tydnu (4.faze a jeste nejsme u konce) dela hmotnost cca 79 kg, tuk o temer 12 kg mene, VFA lehce pres 63 cm2, parada! A to se do toho obdobi vlezly jeste 3 oslavy (80-tiny, setkani z vysky a svatba kamaradky). Pritom sam nejsem zastance prudkych zmen, ale slo to jaksi samo, a kdyz dodrzujete 5 jidel a pokyny.
Prvni pozitivni zmeny (po cca 7 kg dolu) byly ve vyrazne mensim poceni, lepsi ohebnosti, pak kalhoty zacly prepadavat a i v botech bylo najednou vice mista. Ovsem ubytkem tuku zacly i bolesti patere pri praci za PC. Kdyz hubnuti prekrocilo cca 11 kg, zmenu si vsimli vsude.
Pohyb nemam nejak intenzivni, pouze 1x 45 min. plavani za tyden (kdyz kluk chodi na plavani a ja ho cekam) a cca 2x 15 min. denne prochazka se psem.
Vecer jsem unaveny stejne jako pred hubnutim, ale den jakoby prezivam vyrazne intenzivneji/veseleji. Dle mereni zbyva jeste cca 3 kg tuku zhutnout. Zakladem je chtit zhubnout, pokud to sami nechcete, tak to nedokazete a kdyz tak trvale neudrzite.
Vsem preji vytrvat, ja pokracuju dal, abych se naucil udrzet si svoji vahu. V neposledni rade, s vybornou podporou poradce by to urcite neslo, sam to znam a posilam ji za to velky diiik. Proste na odbornou praci musi byt odbornici!“

pan Radek

20 týdnů / - 31kg

Máme pro vás další důkaz místo slibů. Pan Radek s námi zhubnul 31 kg za 20 týdnů. Blahopřejeme!

pan Ondřej

18 týdnů / - 28kg

Zhubnout 28,1 kg za 4 a půl měsíce je naprostá paráda a úctyhodné! Blahopřejeme panu Ondřeji Baumrukrovi, který se do toho pustil s námi.
Ondřeje můžete také znát z reality show Robinsonův ostrov a pořadu Prostreno! Za svoji proměnu má náš respekt a obdiv.

pan martin

20 týdnů / - 18kg

Za necelého půl roku (20 týdnů) s redukčním programem It's my life! pan Martin zhubl 18 kg. Blahopřejeme!

pan Davide

10 týdnů / - 19kg

Další proměna na sebe nenechala dlouho čekat. Pan Davide M. se také rozhodl do toho jít s námi. Přečtěte si, jeho pocit z dietního programu It's my life!, který má po 10 týdnech hubnutí, kdy shodil celých 19,1 kg.
„Moje strava byla trochu chaotická. Párky, hamburgery, žebra k večeři, McDonald's o víkendech atp. Protože to bylo chutné, pohodlné a rychlé. Přirozeně se touto stravou mé tělo dost měnilo na víc a víc ,,zaoblené,,. Nevešel jsem se do šatů a musel jsem si kupovat větší a větší. S obtížemi jsem si zavazoval i tkaničky.
Vyhledal jsem It´s my life!, kde mi pomohli dostat se zpět do formy, vytvořili mi vhodný stravovací plán a naučili mě správné návyky. I když jsem se musel na počátku vzdát pár potěšení, výsledek to stálo za to: zhubl jsem 2 velikosti u kalhot, zmizelo mi břicho, vejdu se do všech mých triček, ne do těch, co musela být o 5 velikostí větší. A také se mi lehce dýchá.
Moje rada: Dodržujte doporučené stravování, nepodvádějte! To by vás svedlo od vašeho cíle! A hlavně si poslouchejte svého poradce. Za chvíli uvidíte úžasné výsledky. Já jsem to zvládl!“
Nám nezbývá než poděkovat za super zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že jsme mohli být nápomocni.

pan Valentin

7 týdnů / - 12kg

Podívejte se na proměnu našeho klienta. Pan Valentin zhubl 12 kg za 7 týdnů. Vše začalo první návštěvou 15. května a po 7. týdnu (foceno 26. 6.) už se dostavily super výsledky. A jak se Valentin cítí?
„V posledních letech jsem žil velmi nezdravý životním stylem a zbytečně přibíral.“
It´s my life! mě naučil disciplínu, a že všechno je možné, pokud to opravdu chcete!
Dokonce se obléci do starých džínů o kterých jsem jsem si nemyslel, že bych je znovu mohl nosit!“
A právě na těchto pocitech našich klientů nám nejvíce záleží. Rádi pomůžeme zhubnout každému.

Co je
It's my life!?

VÍCE O PROGRAMU, KTERÝ VÁM POMŮŽE ZHUBNOUT JEDNOU PROVŽDY.

Pobočky It's my life!

Najděte si nejbližší pobočku, nebo nám pomozte založit novou.