Proměny s
It's my life!

S námi to jde - přesvědčte se na vlastní oči.

Ze života slavných

Na cestu ke zdravějšímu životnímu stylu a štíhlejší postavě se s námi vydaly i celebrity a odborníci ve zdravotnictví.

MUDr. Pavel Horyna

Jsem lékař, pracuji jako plastický chirurg a prakticky se zabývám pouze estetickou chirurgií. Téměř patnáct let pomáhám lidem vypadat a cítit se lépe. Práce plastického chirurga je mi nejen zaměstnáním, ale i koníčkem. Jsem člověk, který je rád v kolektivu a rád poznává nové lidi. Navíc mám rád, když se na mě pacienti obrací s určitou a reálnou výzvou.

I já žiji v celku hektickým životním stylem, dlouhé hodiny na sále bez pravidelného jídla a pití. Cestování autem za prací na klinikách v různých městech, školeních, přednáškami není jednoduchý.
V rámci předsevzetí jsem si uspořádal výzvu sám se sebou. Chtěl jsem vylepšit trošku i sám sebe jemným úbytkem na váze a zlepšením životního stylu. Přece jen ve 44 letech se postava hůře udržuje.
Prakticky ihned mě oslovil program It´s my life! se svou filozofií. Rozhodl jsem se navštívit pražskou pobočku It´s my life!. Program byl čitelný, jednoduchý a navíc vedený pod odborným dohledem. Hned na začátku mi má výživová poradkyně na rovinu řekla, že to nejdůležitější je vůle a proces redukce váhy nemusí být jednoduchý. V procesu ketózy (samotné hubnutí z tuku) jsem měl energii více než kdy jindy, a to mě motivovalo v dietě pokračovat, dokázal jsem zhubnout na váhu se kterou jsem byl spokojený, 9 kg tuku za 10 týdnů. Další výhra je, že jsem díky It´s my life dokázal zlepšit svůj běžný denní režim. Zdravý životní styl mi nyní není cizí a jsem s tím spokojený. Velké díky za to jak se nyní cítím patří mým nejbližším i mé poradkyni.

Program It's my life! opravdu funguje a doporučuji jej dále i svým klientům. Opakovaně se s některými loučím s tím, že až zhubnou ať přijdou a pustíme se do zákroku.  Ale začne typicky kolotoč otázek. Jak mam zhubnout? Diety a cvičeni jsou bez efektu, nemam vůli....pane doktore jak? A já už odpověď znám.
 

MUDr. Pavel Horyna

Atestovaný plastický chirurg kliniky plastické chirurgie MEDICOM Clinic v Praze a Ústí n. L., kde působí zároveň i jako vedoucí lékař. Je držitelem licence České lékařské komory pro obor chirurgie a plastické chirurgie i členem několika odborných společností. Přednáší na celostátních a mezinárodních kongresech věnovaných plastické a estetické chirurgii, publikuje v odborných časopisech. Pravidelně se zúčastní odborných školení nejen v České republice, ale i ve světě.
 

Studia, vzdělání, praxe

·      1999 – promoce na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze

·      1999–2002 Chirurgická klinika Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, všeobecná a cévní chirurgie

·      2005–2009 Oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové a současně plastický chirurg v Ústavu estetické chirurgie Emauzy Praha

·      2009– atestace z oboru plastická chirurgie.  Na Klinice plastické chirurgie FNKV pusobí jako plastický chirurg a je součastí replantačního týmu, věnuji se mikrochirurgii

·      2014– plastický chirurg na Klinice plastické chirurgie MEDICOM Clinic

Atestace a udělené licence

·      2002 – atestace v oboru chirurgie

·      2009 – atestace v oboru plastické chirurgie

·      držitel licence České lékařské komory pro obor chirurgie a plastické chirurgie

Členství v odborných společnostech

·      Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, Společnost estetické chirurgie ČLS JEP, Česká společnost plastické chirurgie, Česká společnost terapie ruky

 


Ketonová dieta (názor lékaře)
Ketonové diety nebo-li ketodiety jsou hodně diskutovaným tématem dnešní doby. Najdeme jak zastánce, tak i odpůrce tohoto směru výživy. Musíme však brát zřetel i na kvalitu a složení surovin a výrobků jako takových daného dodavatele.
                 Můj názor na ketodietu It´s my life!, díky kterém jsem zhubl 9 kg a stále si svoji váhu udržuji je více než pozitivní. Začal jsem vyhledávat odborné studie a byl jsem docela překvapen, že většina z nich tento směr výživy podporovala, ba naopak bylo dokázáno, že lidem pomáhá nejenom se zbavit nadbytečných kil, ale je dobrou prevenci pro vznik řady onemocnění (zvýšený krevní tlak, zvýšený cholesterol, diabetes 2. typu, kardiovaskulárních onemocnění, Alzheimerova choroba, rakovina aj.).
                 Co jsou vlastně ketodiety? Principem těchto diet je zvýšená konzumace kvalitních bílkovin ve stravě za současného snížení přijmu sacharidů a jednoduchých cukru, kdy se organismus dostane do takzvané ketózy a začne rychleji spalovat tuky, aniž by přicházel o svalovou hmotnost. Výhodou těchto diet je rychlý úbytek hmotnosti bez hladovění (vyloučené ketolátky nabuzující pocit sytosti). Mezi další pozitiva těchto diet patří i to, že pro správný průběh diety musíte dodržovat i několik základních pravidel, které byste měli zachovat po celý život: pravidelnost jídel, pitný režim, pohyb, dostatek odpočinku i spánku. Musím zdůraznit, že bez odborného dohledu výživového specialisty by nikdo neměl s ketodietami začínat. Je důležitý mít správně nastavené množství bílkovin i jiných základních živin jako jsou tuky i sacharidy, včetně minerálních látek i stopových prvků ve stravě, jinak můžou nastat nežádoucí účinky. Mezi nejčastější patří bolesti hlavy, únava, zácpa, vysoká hladina cholesterolu v krvi, zápach z úst nebo problémy s ledvinami. Také bych rád zdůraznil, že tyto diety nejsou vhodné pro každého. Obzvlášť se nedoporučuji těhotným a kojícím ženám, při chorobách ledvin, jater, srdce, dně, osobám trpící bulimii nebo anorexii.

Celkově po vlastní zkušenosti musím konstatovat, že tyto diety jsou vhodné pro každého, kdo chce změnit svůj životní styl k lepšímu.

Miloš Pokorný - zpěvák

„Překonal jsem sám sebe“, tvrdí o hubnutí s It's my life! Miloš Pokorný

Miloš Pokorný se do hubnutí s It's my life! pustil společně s Geňou a Patrikem Hezuckým. Akci Hubneme společně trojice nedávno úspěšně zakončila s ohromujícími výsledky. Dohromady pánové zhubli neuvěřitelných 30 kg!
Sám Miloš se během hubnutí prý překonal. Vůbec totiž nečekal, že se mu podaří zhubnout okolo 13 kg. „Vzhledem k mému věku jsem to opravdu nečekal, mým cílem bylo zhubnout 10 kg, takže jsem s výsledkem velmi spokojený,“ svěřil se nám Miloš a dokonce přiznal, že by do hubnutí šel klidně znovu.
„Je to něco, co se dá klidně zopakovat, pokud například po Vánocích přiberete pár kilo. To u nás chlapů rozhodně není nic neobvyklého, takže tohle je skvělý způsob, jak se dostat zpátky do formy.“
A dostávání se do formy šlo Milošovi opravdu dobře, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It's my life!, kam všichni tři účastníci pravidelně sdíleli videa, jak cvičí. Sám Miloš si dokonce domů pořídil rotoped.
Každá změna životního stylu je však trochu složitá a ani Milošova kila nešla dolů jen tak. „Nejtěžší pro mě bylo dodržovat tříhodinnové intervaly mezi jídly. Člověk přeci jenom pořád někde běhá. Musel jsem si dokonce nastavovat budík,“ přiznal.
A jak se vypořádal s chutěmi na něco dobrého? „Samozřejmě je někdy těžké potlačit svoje chutě. I já jsem milovníkem dobrého jídla a vína, ale určitě se to dá zvládnout, pokud aspoň trochu chcete.

 

Richard Genzer - herec

Richard Genzer je od přírody veselá kopa, a tak ani při jednotlivých měřeních během výzvy Hubneme společně nebyla o zábavu nouze. Společně s Patrikem Hezuckým a Milošem Pokorným se pustil do hubnutí přebytečných kilogramů a nad svými kolegy dokonce o malý kousek zvítězil.
„Celkem jsem shodil asi 14 kg. Je to asi takový pocit, jako bych se zbavil slušně přenošeného dítěte, které jsem nosil. Ženy asi vědí, o čem mluvím a pánové by si měli vyzoušet zhubnout, aby věděli, jaký je to pocit,“ svěřil se nám Geňa se svými pocity z hubnutí.

Ani on během celého procesu nezahálel, jak jste si mohli všimnout na Facebooku It´s my life! A dokonce se mu prý po hubnutí stýská.
„Šel bych do toho znovu. Je to takový ten pocit, jako když se jako dítě vracíte z tábora a stýská se vám po kamarádech, které zase uvidíte až za rok. Proto zase přiberu, abych se s pytlíky It´s my life! znovu viděl,“ zažertoval Geňa.
Nic takového ale nebude potřeba. Aby se s „pytlíky It´s my life mohl vidět znovu“, stačí, když bude hubnout dál nebo si váhu bude udržovat a v budoucnu se k hubnutí s It's my life! opět vrátí, stejně jako to udělal Patrik.
A co pro Geňu bylo ze všeho nejtěžší? To by vás ani ve snu nenapadlo! „Nejtěžší bylo na veřejnosti vyndat ten pytlík! Je totiž růžový! Představte si to, jsem bývalý tanečník a mám v ruce růžový pytlík! Prosím vás, změňte barvu pytlíků pro muže, bojuji za jinak barevné pytlíky!“

 

Patrik Hezucký - moderátor

„Hubnout jsem v životě párkrát zkoušel. Vyzkoušel jsem hodně diet a s It’s my life! se to podařilo. Baví mě, když je v tom nějakej hec. Můj cíl byl tehdy 105kg a povedlo se.

Byl jsem překvapenej, jak rychle jsem zhubnul. Ani nevím, jak je to možný. To tělo si dělá co chce. Dodržoval jsem režim a váha šla prostě dramaticky dolů.”

Patrik se po programu vrátil ke svému původnímu životnímu stylu, kdy jedl a pil jako v době, než začal hubnout s It’s my life! Zapracoval ale na pravidelném pohybu. Je jasným důkazem toho, že se jojo efekt nedostaví, pokud aspoň trochu změníte svoji životosprávu.

„Lidi, tohle je váš život, neotálejte se změnou, kterou stejně plánujete už celou věčnost!”

Aneta Kotíková - plus size modelka

,,Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Nejen, že mě dieta naučila správnému a pravidelnému stravování, sedla mi díky časové nenáročnosti. Když opravdu někdo chce a nehledá výmluvy, tak to s It's my life! jde!

Hubnout jsem se rozhodla hlavně kvůli svému zdraví. Navíc jsem chtěla pár kilo dolů a cítila jsem, že proteinová dieta mi sedne.
Dieta s It's my life!, která mi pomohla nastartovat metabolismus a dobré spalovaní, byla takový nový start. Můj životní styl je teď jasný - nadále se zdravě a pravidelně stravovat a věnovat se více sportu, který tak miluju.

Všem, kteří se pustili do diety od It's my life! držím pěsti!

Proměny našich klientů

Nechte se inspirovat dramatickými proměnami ze všech koutů České republiky:

paní Jana

19 týdnů / - 23kg

Jsem bohužel věčný bojovník s váhou a celý život se snažím s ní pracovat – spíš než dietami změnou životosprávy. Vždy to jakž takž fungovalo, až do porodu mé dcery. Vážila jsem vždy lehce nad 70 kg, rodit jsem šla s 96 kg a doufala, že se po porodu nějak dám do kupy a s váhou zapracuji. Vše ale (jako většinou s dětmi) bylo jinak a díky velmi náročnému porodu císařem a zdravotním komplikacím po porodu jsem cvičit nemohla a navíc díky stresu stále přibírala. Když bylo malé 9 měsíců, vážila jsem totéž, co při porodu a jelikož jsem přestávala kojit, věděla jsem, že musím něco zásadního změnit.

Tehdy jsem se pod vedením mé známé rozhodla zkusit to s IML. Za 3 měsíce jsem se dostala na 71 kg a především se mi vrátila energie, tělo si ohromně oddechlo, že už nemusí tahat ty kg navíc. IML mi však nejvíc pomohlo psychicky. Někdy se totiž člověk může dostat do situace, kdy už si nepřipadá jako ve svém těle a zdraví mu nedovolí chodit běhat nebo cvičit jako dřív a diety nejsou udržitelné. Takže v mnohém mi svým způsobem „zachránil život“.
A co bylo nejtěžší? Je to jen v hlavě – chce to co, co vždycky, když chcete něčeho dosáhnout. Prostě se zabejčit, že to dáte a držet a držet. Když má člověk skvělou motivaci, jde to. A jak správně říkal kamarád – když přežiješ první 3 dny, přežiješ vše… . Takže asi nejsložitější bylo prokousat se všemi chutěmi a jídly a zjistit, co zvládnu jíst a jaké to bude.  A když jsem pak dokázala jít i do hospody s kamarády a ty si ani nevšimli, že tam sedím jen o čaji, zatímco si dávala grilovaná žebra a pivo… pochopila jsem, že zvládnu všechno. No a za měsíc už jsem si ty žebra dávala se zeleninou taky. Pořád jsem si opakovala… co je měsíc nebo týden ve srovnání s měsíci a roky života v lepším zdraví. Takže až přežijete první týden, zjistíte, co vám chutná a co dokážete jíst, pořád si jen připomínejte ten cíl a vydržte… od 3. fáze je to už o hodně snazší…

paní Dana

16 týdnů / - 18kg

pan jíří

14 týdnů / - 14kg

K dietě mě přivedl kamarád, který se „ ztrácel před očima“. Jednou jsem s ním šel na konzultaci k jeho poradkyni, abych si poslechnul na jakém principu dieta It‘s my life! funguje. Po pár dnech jsem se rozhodnul, že to také zkusím a objednal jsem si schůzku.

Po prvním týdnu jsem byl mile překvapen úbytkem mojí váhy, bez hladovění, a hlavně, váha 
ubývala z vnitřního tuku.
Po pár týdnech jsem byl o pár kilo lehčí. Protože se mi občas začala točit hlava, zašel jsem ke svojí obvodní lékařce a ta mi naměřila nízký tlak. Snížili mě postupně léky, které jsem bral na vysoký krevní tlak již druhým rokem. Toto se opakovalo ještě dvakrát, až do úplného vysazení léků. Po kontrole krevních testů mi doktorka vysadila i léky na vysoký cholesterol. Takže po 3,5 měsících jsem bez všech léků. V It‘s my life! mě postupně naučili, jak se stravovat a změnili moje dosavadní návyky což vedlo ke zlepšení mého zdravotního stavu a ke změně postavy. Nyní i po několika měsících se moje váha drží na hodnotě, se kterou jsem dietu ukončil. Cítím se mnohem lépe, jsem bez léků, takže jsem byl vlastně odměněn dvakrát.
Za to všechno vděčím It‘s my life! a její skvělé poradkyni.

paní Zdeňka

12 týdnů / - 18kg

S kamarádkou jsme se rozhodly,že chceme zhubnout! Na internetu jsme hledaly vhodnou dietu. Zaujala nás dieta It’s my life! a my jsme se rozhodly ji vyzkoušet. Změna stravy pro nás byla náročná. My jsme to ale dokázaly a to také díky podpoře a profesionalitě výživové poradkyně Oleny Dmytryk. Kila šla dolů, život je hezčí. Rády bychom ještě pokračovaly v dietě, aby postava byla podle našich představ. A pak hurá do modních domů pro krásné " hadříky". 

 

paní Věra

12 týdnů / - 15kg

S kamarádkou jsme se rozhodly,že chceme zhubnout! Na internetu jsme hledaly vhodnou dietu. Zaujala nás dieta It’s my life! a my jsme se rozhodly ji vyzkoušet. Změna stravy pro nás byla náročná. My jsme to ale dokázaly a to také díky podpoře a profesionalitě výživové poradkyně Oleny Dmytryk. Kila šla dolů, život je hezčí. Rády bychom ještě pokračovaly v dietě, aby postava byla podle našich představ. A pak hurá do modních domů pro krásné " hadříky".

paní Miroslava

17 týdnů / - 18kg

paní Marie

14 týdnů / - 15kg

Už je to pár měsíců, co jsem se rozhodla pro hubnutí s It’s my life! .  Měla jsem před svatbou a celkově mě přestal bavit můj vzhled a strava. Vždy jsem byla při těle, nesportovala jsem a většinu času se válela doma. Pracuji v McDonaldu, takže moje strava se skládala skoro jen z této stravy. Jedla jsem nepravidelně a dá se říct, že opravdu málo. Řekla jsem si dost! 
To byl, dá se říct hlavní stimul k tomu, od základu změnit svůj životní styl a stravování. Už jsem nechtěla žít a jíst, tak jak předtím. A co si budeme povídat, být hezká štíhlá, nevěsta byla ta největší motivace. ☺ První týden byl jako bych procházela peklem. Strava mi nechutnala, z koktejlu mi bylo špatně, seděla jsem doma u televize a hlavou se mi honilo všechno to strašně dobré nezdravé jídlo. Byla jsem unavená. Mockrát jsem to chtěla vzdát. Ale stal se zázrak, já to vydržela. Přetrpěla jsem nechuť, spoustu pokušení, rodinné oslavy kde jsem si nemohla dát nic, co bylo na stole, žádný alkohol, i když bylo vedro a já měla strašnou chuť na pivo. Nemohla jsem tomu uvěřit, když se objevily první výsledky. Za první týden jsem zhubla asi 2,5 kila. Cítila jsem se o moc lépe. Strava mi začala chutnat a začala jsem cvičit. To mě začalo neskutečně bavit a pohánět dál k dalším výsledkům. Pak už to šlo skoro samo, ale vůle musela být pořád stejná. Týden šel za týdnem, měsíc za měsícem a já se těšila na každou kontrolu. Kila šla čím dál víc dolů.  Myslím, že nejlepší pocit (asi pro každého ☺) je, když si vás začne všímat okolí. Asi po dvou měsících to přišlo. Všichni kamarádi a známí mi začali říkat, jak moc mi to sluší, že jsem zhubla. Byl to neskutečný pocit.
Teď mám po svatbě. Musím říct, že moje přání se splnilo a byla jsem opravdu nádherná nevěsta. Šaty se vyměnili z velikosti 46 na 38 a já byla nadšená. Doufám, že postavu a jídelníček si udržím. A kdyby náhodou, vždy tu pro mě bude It‘s my life a paní Irena, která mi byla neskutečnou oporou. A proto bych ji chtěla z celého srdce poděkovat.
Jste skvělá!!! ☺

 

pan josef

10 týdnů / - 19kg

pan Michal

14 týdnů / - 20kg

Do dietního pogramu It’s my life! Kyjov jsem šel na doporučení mého známého kolegy z práce, jako kamioňák nemám moc času na jídelníček nebo aktivní sport každý den, byl jsem rád za možnost že si smíchám plnohodnotné jídlo a mám vystaráno, se slečnou poradkyní jsem se hezky naučil co kdy postupně jíst, čemu se vyvarovat, napsala jídelníček který mě vyhovuje, nejedu na 100% nyní ale pořád hubnu, It´s my life! Kyjov doporučuji každému který chce změnit svůj dosavadní životní styl. Začátek nebyl lehký ale stál za to.

Co je
It's my life!?

VÍCE O PROGRAMU, KTERÝ VÁM POMŮŽE ZHUBNOUT JEDNOU PROVŽDY.

Pobočky It's my life!

Najděte si nejbližší pobočku, nebo nám pomozte založit novou.