Proměny s
It's my life!

S námi to jde - přesvědčte se na vlastní oči.

Ze života slavných

Na cestu ke zdravějšímu životnímu stylu a štíhlejší postavě se s námi vydali
Patrik Hezucký a Aneta Kotíková:

Patrik Hezucký - moderátor

„Hubnout jsem v životě párkrát zkoušel. Vyzkoušel jsem hodně diet a s It’s my life! se to podařilo. Baví mě, když je v tom nějakej hec. Můj cíl byl tehdy 105kg a povedlo se.

Byl jsem překvapenej, jak rychle jsem zhubnul. Ani nevím, jak je to možný. To tělo si dělá co chce. Dodržoval jsem režim a váha šla prostě dramaticky dolů.”

Patrik se po programu vrátil ke svému původnímu životnímu stylu, kdy jedl a pil jako v době, než začal hubnout s It’s my life! Zapracoval ale na pravidelném pohybu. Je jasným důkazem toho, že se jojo efekt nedostaví, pokud aspoň trochu změníte svoji životosprávu.

„Lidi, tohle je váš život, neotálejte se změnou, kterou stejně plánujete už celou věčnost!”

Aneta Kotíková - plus size modelka

,,Jsem šťastná, že jsem do toho šla. Nejen, že mě dieta naučila správnému a pravidelnému stravování, sedla mi díky časové nenáročnosti. Když opravdu někdo chce a nehledá výmluvy, tak to s It's my life! jde!

Hubnout jsem se rozhodla hlavně kvůli svému zdraví. Navíc jsem chtěla pár kilo dolů a cítila jsem, že proteinová dieta mi sedne.
Dieta s It's my life!, která mi pomohla nastartovat metabolismus a dobré spalovaní, byla takový nový start. Můj životní styl je teď jasný - nadále se zdravě a pravidelně stravovat a věnovat se více sportu, který tak miluju.

Všem, kteří se pustili do diety od It's my life! držím pěsti!

Proměny našich klientů

Nechte se inspirovat dramatickými proměnami ze všech koutů České republiky:

paní Dvořáková

27 týdnů / - 32,6kg

Nějakou dobu jsem přemýšlela, jakou dietu zvolit. Chtěla jsem zhubnout, abych mohla s rodinou sportovat a naplno si užívat výlety a společné chvíle. Poslouchám Evropu 2 a Patrik Hezucký mě svým příběhem velmi motivoval.. Původní plán byl 20 kg a to i přes Vánoce! Začátky nebyly lehké, v tu chvíli mi velmi pomáhala podpora rodiny. Když jsem překonala první dny i Vánoce, úbytek na váze mě motivoval jít dál! Nakonec jsem zhubla o 33 kg. Dnes se cítím velmi sebevědomě, žensky. Nic mne neomezuje a naplno si užívám společných chvil s rodinou. Jim patří mé velké díky.

slečna Eva

18 týdnů / - 24kg

Občas člověk tak nějak ztratí kontakt sám se sebou - psychicky, ale i fyzicky. Pro měl byl právě návrat k původní váze finálním krokem na cestě zpět k sobě.  Jde to různými způsoby, já se rozhodla pro It´s my life! a nelituji. S dietním plánem to není snadné, ale měřitelné výsledky vás ženou kupředu. Mám teď víc energie a do všeho jdu s chutí. Je to sice nepatrná část života, ale má zásadní vliv na to, jak je člověk sám se sebou spokojen. 

pan Bohuslav

25 týdnů / - 44kg

5.4.2017 jsem se rozhodl udělat radikální změnu ve svém životě. V rádiu jsem od dietě slyšel Patrika Hezuckého. Záhy jsem zavolal na pobočku do Mostu a domluvil si konzultaci. Jsem řidič kamiónu, takže vařit si zdravě bylo opravdu scifi. Moje tělo už si nevědělo rady, moje strava byla založena párcích, bagetách, sušenkách  a podobně. Moje váha byla 168 kg, to už opravdu dál nešlo. Sedačku v kamiónu jsem si každým měsícem musel odsouvat dál a dál od volantu. S tímto programem jsem přešel na úplně jiný životní styl. Začátky byly těžké, ale každým týdnem jsem měl ze sebe pořád větší a větší radost. Pochopil jsem princip stravování, přišel jsem na úplně jiné možnosti co může správné jídlo nabídnout. Velká motivace pro mne byla také překonat „borce z letáku, kterého jsem viděl na pobočce jako propagační materiál“, Zhubnul 42 kilo. Momentálně mám dole přes 44 kilo a dále pokračuji. Dokážu si vychutnat procházku, nemusím brát žádné prášky a cítím se konečně zdravě. Zároveň bych chtěl motivovat kolegy řidiče, že tato dieta jde i bez složitého vaření na cestách a hodiny dřiny v posilovně.  PS: Jediná nevýhoda je, že musím komplet vyměnit šatník, ale to se dalo asi čekat 

paní Helena

17 týdnů / - 21kg

Když si mě maminka přivezla z porodnice domů, byla jsem určitě to nejkrásnější miminko na světě. I když jsem dost sportovala, rostla jsem od té doby vždy spíš do šířky jako do výšky. Pak přišlo ale těžké období rodinných tragédií a vypětí. A tak jsem baštila a baštila a moje srdíčko rostlo víc a víc. Navíc jsme si otevřeli vysněnou restauraci. Bylo potřeba začít o sebe trochu dbát.  Ačkoliv se zdá být nemožné vařit a držet dietu It´s my life, ja dokázala nemožné. 
Dbala jsem všech pokynů a rad svoji terapeutky Sabiny Madrové a výsledek se záhy dostavil. Děkuji It´s my life a hlavně Sabině za její úžasný přístup a doporučuji všem, co potřebují změnit svůj život!

pan David

22 týdnů / - 53kg

Nikdy jsem nepatřil mezi hubeňoury a s přibývajícím věkem moje váha neustále rostla. I přes občasnou snahu hubnout se ručička mojí váhy ve 39 letech zastavila na váze přes 150 kg. Samozřejmě s váhou se horšil i zdravotní stav i nálady. Problémy s klouby, zády, tlakem, únava. Život se jakoby zastavil u toho nejnutnějšího. Do práce a z práce, vyřešit to nejdůležitější a odpočinek. Na začátku tohoto roku jsem pozoroval kolegu, který díky dietě It´s my life velmi rychle zhubnul.  Rozhodl jsem se navštívit pobočku It ´s my life v Hodoníně, kde mně příjemná paní Sabina M. vše vysvětlila. 
Již po prvním týdnu byl na váze úbytek. Během několika týdnů  jsem si už vybíral produkty, které  mému mlsnému jazyku vyhovovaly. Začal jsem pomalu jezdit na kole a podařilo se mi pod dohledem zhubnout dalších 12 kg. K dnešnímu dnu mám o více jak 50 kg méně. Moc děkuji rodině za podporu a paní Sabině M. za profesionální přístup.  Kdo nezkusí, neuvěří...

pan Vladimír

19 týdnů / - 24kg

Přesně 12.5.2017 jsem si řekl, že už musím něco se svojí váhou udělat . To hrozivé číslo 114 kg muselo dolů. Moje práce je časově i fyzicky náročná, doma jsem jen o víkendu. Tam na mě čeká moje rodinka, která má ráda sporty, jízdu na kole i brusle.  Chtěl jsem jim stačit. Začátky byly složitější, ale možnost radostně trávit čas s rodinou je stále obrovskou motivací. V současné době mám dole 24 kg a zvykl jsem si na pravidelnost. Sám si již kontroluji hodnoty i složení  jídla a  věřím, že se již nedostanu na váhu, kterou jsem měl kdysi. Moje cesta ještě nekončí, ale další kila už dostanu hravě dolu.

 

paní Lenka

20 týdnů / - 11,5kg

Jsem obyčejná ženská se čtyřicítkou na krku. Blížící se kulatiny přinesly trochu nostalgie  a zamýšlení se nad tím, co se mi v životě povedlo a co lze změnit. Jedním z témat pro mě byla i moje váha a  životní styl.
Nikdy jsem si nepřipadala, že bych měla nadváhu. Prostě holka „krev a mlíko“.   Naši se vždycky motali kolem jídla a doma se pořádně hodovalo. A tento model jsem si odnesla i do dospělosti. 
Miluji módu, ráda se hezky oblékám a sleduji trendy, ale zkuste si koupit opravdu hezký kousek do šatníku, když máte velikost 42! Ve všem boky jako skříň a všude nacházíte jen samá eska. Díky programu It‘s my life jsem zhubla přebytečná kilečka, zbavila se vnitřního tuku, a naučila se rozumně jíst.  K tomu jsem přidala 2-3x týdně běh. Nějak to šlo. V průběhu hubnutí mě neskutečně pomáhala pozitivní motivace od rodiny a od mé koučky v hubnutí, paní Hložkové. Nyní jsem na váze, po jaké jsem vždy toužila, a držím si ji už 4 měsíce.  
Cítím se skvěle, spokojeně a konečně si ladím outfity dle libosti.
 

pan František

26 týdnů / - 37kg

Jsem sportovně založený člověk a mezi mé záliby vždy patřil hokej a volejbal. Moje váha se po ukončení pravidelných hokejových tréninků vyšplhala až na 133 kg , dlouho jsem přemýšlel co s tím udělat tak, aby bylo  řešení dlouhodobé. Po vyzkoušení několika diet a větší fyzické námaze se mi vždy váha dřív nebo později vrátila . Zaujal mě příběh Patrika Hezuckého . Začal jsem tedy sledovat jeho dietu a pátrat po tom co Its my life obsahuje . Dokopal jsem se tedy na pobočku v Mostě , kde mi bylo vše dopodrobna vysvětleno a byl jsem odhodlán začít a své problémy vyřešit . V současné době mám o 37 kilogramů méně. Sportuje se mi hned jinak.  Dokonce si i rád koupím něco na sebe. Program Its my life můžu jen a jen doporučit . V současné době se mám úplně jiné stravovací návyky a cítím se o mnoho lépe .

paní Lenka

12 týdnů / - 18kg

První impuls přišel přes manžela, který o hubnutí původně uvažoval, ale nakonec podlehl vlastnímu gurmánství. Mě naopak rozmanitost stravy  zaujala a já se rozhodla, že všem ukážu.
Začátek byl těžký, ale podpora rodiny a všech blízkých včetně týmu It´s my life byla mým hnacím motorem. Srovnala jsem si to všechno v hlavě, postupně se těšila  z každého kila, které bylo za mnou, a začínala si užívat pestrost a chuť zdravé stravy. 
Stanovila jsem si cíl a šla si za ním. 
Dnes jím zdravě, aktivně cvičím a cítím se naprosto báječně! :-D

Co je
It's my life!?

VÍCE O PROGRAMU, KTERÝ VÁM POMŮŽE ZHUBNOUT JEDNOU PROVŽDY.

Pobočky It's my life!

Najděte si nejbližší pobočku, nebo nám pomozte založit novou.